rmadridista.com
En Çok İzlenen Cinsellik Filmleri ( +18 ) # PART 2 Fri 18 Aug 2017 21:47 pm
289,163 views

96 Likes   93 Dislikes

like ♥

Güncellemelerden anında haberdar olmak için takip edin:
- Abone ol güncel videolardan haberdar ol - https://goo.gl/ErY3RQ


Diğer videolarım :

- Girilmesi Yasak 51. Bölge - http://adf.ly/1TtFpM
- Beyin Yakan 10 Paradoks - http://adf.ly/1TtFhD
- Açıklanamayan 10 Esrarengiz Olay - http://adf.ly/1TtFxg
- İzlenmesi Gereken 50 Efsane Film - http://adf.ly/1TtGF4
- Deep Webden İlginç 8 Görüntü ve Bilgi - http://adf.ly/1U3ErL

Videomun İçeriği :

8. Grinin Elli Tonu :
Bir edebiyat öğrencisi olan güzel Anastasia Steele, çekici ve zengin bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey'in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır?

6. Original Sin:
Julia isimli esrarengiz ve güzeller güzeli bir kadın Luis Antonio Vargas isimli genç bir adamın aklını başından alarak onu birtakım sahtekarlık olaylarına bulaştırır. Luis, artık asla geri dönemeyeceği bir suçlar bataklığına girmiştir. Asıl şoku ise, uğrunda her şeyini verebileceği Julia'nın aslında kendisine aşık olmadığını öğrenince yaşayacaktır. Artık Luis'in tek amacı bu fettan ve yararcı kadından ağır bir intikam almak olacaktır.

5. Adore :
Lil ve Roz Avustralya'nın doğu yakasında bulunan cennet gibi bir kasabada yaşamaktadır. Birbirlerini çocukluktan bu yana tanımakta olan ikili, sahile nazır, birbirlerine komşu evlerde yaşamaktadırlar. Birçok zorluğun üstesinden tek başlarına gelmekte ve çocukları Ian ve Tom'u birlikte büyütmektedirler. Sörfçü olan Ian ve Tom da bu süreçte birbirleriyle yakın arkadaş olmuştur. Lil ve Roz artık çok çekici iki delikanlının annesidir. Fakat birbirlerinden sakladıkları ve er ya da geç su yüzüne çıkacak önemli bir gerçek vardır...

4. İntimacy :
Jay, kötü giden bir evliliğin ardından karısını terk eden ve barmenlik yaparak yaşamını sürdüren yalnız bir adamdır. Jay bir gün tek başına yaşadığı evinde tanımadığı, adını bile bilmediği bir kadınla birlikte olur. Başlarda sadece bedensel arzulara dayalı olarka başlayan bu ilişki zamanla birbirlerine aşık olmalarıyla yön değiştirir. Bu gizemli kadın hakkında her şeyi bilmek isteyen Jay, onu günlerce yaşadığı yer başta olmak üzere birçok yerde takip eder. Sonunda keşfettiği gerçek, ilişkilerini ne gibi bir noktaya taşıyacaktır?


Anahtar kelimeler :

Cinsellik filmleri
Yasaklanmış filmler
Cinsel filmler
En iyi filmler
+18 Filmler


Güncellemelerden anında haberdar olmak için takip edin:
- Abone ol güncel videolardan haberdar ol - https://goo.gl/ErY3RQ

En Çok İzlenen Cinsellik Filmleri ( +18 ) # PART 2
http://www.rmadridista.com/us/index.php?a=search/%20%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B9%2B%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2 소제 소제 rmadridista.com